Розробки уроків

Урок біології у 9 класі на тему "Гігієна дихання.Шкідливий  вплив паління, забрудненогоповітря на органи дихання" та презентацію до нього підготувала Люба О. В., вчитель біології Лучківської ЗОШ І - ІІ ст.

Позакласний захід з основ здоров'я на тему "Свято лікарських рослин" підготувала Вібла Л. І., вчитель основ здоров'я Лучківської ЗОШ І - ІІ ст.

Урок хімії у 8 класі на тему "Періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва. Будова атома" підготувала Осадчук М. М., вчитель хімії Грабовецької ЗОШ І - ІІ ст.

Презентація до виховного заходу з основ здоров'я на тему "Здоров'я - найбільше багатство у світі" підготувала Каракуць Н. П., вчитель основ здоров'я Грабовецької ЗОШ І - ІІ ст.

Урок-конференція з біології у 7 класі на тему "Значення бактерій у природі та в житті людини" підготувала Захарків Н. П., вчитель біології Плотицької ЗОШ І - ІІ ст.

Позакласний захід з хімії на тему "Найбільше багатство у світі - вода" підготувала Фецович Н. В., вчитель хімії  Плотицької ЗОШ І - ІІ ст.

Немає коментарів:

Дописати коментар